Bevezet

dvzlk mindenkit a BeScottish nevezet blogomon, melyet 2015 nyarn hoztam ltre, miutn Skciban kezdtem el dolgozni. Kisebb-nagyobb megszaktsokkal 2 s fl vet tlthettem abban a gynyr orszgban, majd egy kicsit lentebb, Angliba mozdultam, ahol lassan 4 s fl ve vagyok. szintn szlva az egyik legjobb dolog, hogy eljuthattam egy olyan orszgba, ahova mr nagyon rgta vgyom. Ugyan minden munknak megvan a maga rnyoldala, de nem lehet minden tkletes, nemde? (: Ezltal is igyekszem megosztani veletek a tapasztalataimat, lmnyeimet s ezenfell vegytek bele sok-sok knyves bejegyzst is. Kvessetek figyelemmel! (:

 

Az albbi linkeken pr tmpontot adok, hogy hol tallhattok meg, illetve ha brmi krdsetek van, nyugodtan jelezhetitek felm mind a kommentekben a bejegyzseknl vagy a lentebb tallhat kis menben. Jelezzetek btran (:

Foldal Oldal Krds/Krs Instagram Goodreads

 
Trsalg
 
Partnerek

Nlam nincs kln Elit s Top csere. Az albbi oldalakra mindig feljrok, m ha szeretnl kikerlni, akkor nyugodtan szlj s termszetesen kiteszlek (:

Lorie / Cee / Jimin / Vivi / Dodich / AbethAnna / Zara / Elisa / Lea Hope

 

 
Oldal infk
Szerkeszt: Man Trhely: G-Portl
Induls: 2015.07.31. Kategria: Blog
Ksznet: LindaDesign Tartalom: G-Portl

 

 
Ltogatk
Induls: 2015-07-31
 
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Css
 
Egyb kdok
 
Foldal

Ismerd meg a szerkesztt

2018.01.23. 13:18, Man
Krdezz s vlaszolok

Sziasztok!

A napokban gondolkoztam pr bejegyzsen s nem olyan rg jutottam arra a kvetkeztetsre, hogy mirt is ne lehetne egy olyan, ahol az ltalatok feltett krdsekre vlaszolok.
m ehhez krdsekre lenne szksgem.
A komment szekciban elhalmozhattok krdsekkel s amint felgylt egy kell mennyisg, vlaszolok rjuk (:

 

Egy kis zene

2018.01.20. 14:56, Man
Cmkk: zene

Elg rgen osztottam meg veletek brmilyen zenei videt. m a napokban rtalltam egy feldolgozsra, amitl elgg libabrs lettem.

A Disturbed nev banda eredetileg metlt s rock-ot jtszik, m a The Sound of Silence dal feldolgozsa egy lassabb, de hatsos formban jelenik meg. Mikzben hallgattam a dalt, az nekes kicsit rekedtes hangja nekem tkletes ehhez. Valamint szinte leszek: nekem jelenleg a feldolgozs sokkal jobban tetszik, mint az eredeti.

Boldog j vet!

2018.01.04. 12:01, Man
Cmkk: j v blog oldal

Sziasztok!
Karcsony utn elgg eltntem, m meg volt az oka: december 22.-e ta egsz napokat dolgoztam,  fjt a mellkasom (ami szerintem csak egy szimpla izomhzds), plusz a szervezetem kiakadt egy kiss s tbbet ltogattam a mosdt, mint szerettem volna. Tegnap kerlt sor vgre szabadnapra (gy 12 nap kemny munka utn) s inkbb a pihensre koncentrltam... (:

Na de, szeretnk mindenkinek Boldog j vet kvnni! Elg esemnyds 2017-em volt: problim voltak a skt krtymmal, az elz munkltatmmal, aztn az j munkm kaotikus lett s kb 2 hnap utn el is jttem, vgl Angliban ktttem ki egy "vidmpark"-ban, ahol kb annyi letem sincs, mint egy falevlnek - br legalbb megdolgozom a keresetemrt. (:
m, hogy pozitv dolog is legyen benne: sok j embert ismertem meg, akikk kzl j pran a bartaim lettek. Persze egy kicsit sem zkkenmentesek a dolgok, de mindenhol vannak hullmvlgyek.

Az idei vre elg sok mindent terveztem, viszont a megvalstsuk attl is fgg, mennyi idm lesz rjuk. Idnre is beterveztem egy Knyvkihvst 30 knyvvel - az els knyv mr folyamatban van. Igyekszem fellnkteni a Facebook s Instagram oldalakat is - s nem csak knyves dolgokkal (:

Remlem idn is velem tartotok (:
Hamarosan jra jelentkezem, addig is legyen szp napotok (:

Boldog karcsonyt!

2017.12.24. 08:19, Man

Elszr is szeretnk mindenkinek boldog karcsonyt kvnni!

Alig hiszem el, hogy mris itt a december, plne a karcsony. Pont a hten gondoltam bele, hogy mg csak most jttem ki Angliba (j, szeptemberben), de mr gy eltelt az id s karcsony van. (:

lvezztek ki az otthoni zabt (ennl szebben nehezen tudnm megfogalmazni :D) s tltstek egytt az nnepeket a szeretteitekkel (:

Karcsonyi reklmok

2017.12.23. 08:13, Man

Mostanban egyre tbbszr kapom magam azon, hogy karcsony tjkn mindig vrom, hogy milyen karcsonyi reklmok jnnek ki. Eddig nagyon szerettem John Lewis karcsonyi reklmait - mindig meghatak voltak. Viszont az idn egy olyan reklmmal rukkolt el, amit mg prszor meg kell nznem, hogy rjjjek, mit szeretne vele zenni.
m idn a Mark&Spencer reklmja fogott meg nagyon. Ismeritek Paddington mackt? Akkor kvesstek pr percben a kis karcsonyi kalandjt (:

 

Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belõle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény vissza    *****    Rose Harbor, ahol a tenger suttog és a múlt sosem tûnik el teljesen. - FRPG - csatlakozz közénk te is :)    *****    Egy kikötõ, ahol minden hullám egy új kezdetet ígér. Rose Harbor, több mint egy város, egy világ a világ mögött.    *****    Rose Harbor &#8211; kisvárosi báj, nagy titkokkal - légy részese te is ennek a kalandnak :) - FRPG    *****    Óceán, erdõ, csillagfény &#8211; minden ösvény Rose Harborba vezet - aktív FRPG közösség    *****    Itachi Shinden 1. kötet Magyarul elérhetõ a konoha.hu -n. Nézzetek be! *** Itachi Shinden 1. kötet Magyarul elérhetõ!!!    *****    ÁGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    MOVIE-NIGHT -> Filmek, Sorozatok <- MOVIE-NIGHT    *****    Movie-    *****    Játssz a színekkel keress szebbnél szebb képeket, építs, szépítsd a portálod, hogy szebb és színesebb legyen a világod!    *****    Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó. 06209911123 Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó.    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél színes szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati hõszigetelését!    *****    * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!