Bevezet

dvzlk mindenkit a BeScottish nevezet blogomon, melyet 2015 nyarn hoztam ltre, miutn Skciban kezdtem el dolgozni. Kisebb-nagyobb megszaktsokkal 2 s fl vet tlthettem abban a gynyr orszgban, majd egy kicsit lentebb, Angliba mozdultam, ahol lassan 4 s fl ve vagyok. szintn szlva az egyik legjobb dolog, hogy eljuthattam egy olyan orszgba, ahova mr nagyon rgta vgyom. Ugyan minden munknak megvan a maga rnyoldala, de nem lehet minden tkletes, nemde? (: Ezltal is igyekszem megosztani veletek a tapasztalataimat, lmnyeimet s ezenfell vegytek bele sok-sok knyves bejegyzst is. Kvessetek figyelemmel! (:

 

Az albbi linkeken pr tmpontot adok, hogy hol tallhattok meg, illetve ha brmi krdsetek van, nyugodtan jelezhetitek felm mind a kommentekben a bejegyzseknl vagy a lentebb tallhat kis menben. Jelezzetek btran (:

Foldal Oldal Krds/Krs Instagram Goodreads

 
Trsalg
 
Partnerek

Nlam nincs kln Elit s Top csere. Az albbi oldalakra mindig feljrok, m ha szeretnl kikerlni, akkor nyugodtan szlj s termszetesen kiteszlek (:

Lorie / Cee / Jimin / Vivi / Dodich / AbethAnna / Zara / Elisa / Lea Hope

 

 
Oldal infk
Szerkeszt: Man Trhely: G-Portl
Induls: 2015.07.31. Kategria: Blog
Ksznet: LindaDesign Tartalom: G-Portl

 

 
Ltogatk
Induls: 2015-07-31
 
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Css
 
Egyb kdok
 
Foldal

j kinzet

2016.02.22. 14:08, Man
Cmkk: oldal

Gondolkoztam egy kicsit a kinzet lecserlsn. Valszn ez nem a vgleges kinzet lesz, viszont mr egy kicsit sok volt a szrke-fehr komb. Aki fent volt az oldalon, gondolom szrevette, hogy kb 4-5 verzit prblgattam, mire erre jutottam. Megmondom az szintt, hogy majdnem 1 hnapja csinltam egy fejlcet - ami most a facebook oldalunk bortja - s az most mr nem tetszett annyira. Ksztettem mg vagy 2 fle fejlcet s kiprbltam 3 kdot, de egyiket sem reztem az igazinak. Vgl sztnztem Lindnl s mikor beillesztettem ez a lils kdot meglltam s rjttem, hogy nem is kell ide fejlc. gy rzem igazinak. Valszn a fejlcnlklisg miatt, a bejegyzsekben igyekszem majd kpeket is beilleszteni (:

Mivel kzeledik a tavasz - br nlunk most gy st a nap, mintha mr az lenne -, gy gondoltam itt az ideje levltani a fehr-szrke kombt (amugy megjegyzem egszen megszoktam :D) valami sznesebbre/vidmabbra. Ugyan kiss korltoz a dolog, hogy a gportlos kdokban nem vagyok olyan j, hiszen egy ideig html-en szerkesztettem blogot (is), de tanulni sose bn. :D

Vrlak titeket ezutn is az oldalon, hiszen lesznek mg bejegyzsek (filmes, knyves, kihvsos, blog s a tbbi (:).

Mg nincs hozzszls.
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Boldog újévet kívánunk nektek KONOHÁBÓL!!! | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós üzlethelyiség eladó 06209911123    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    LITERATURES SUBPAGE /// VERSEK ÉS TÖRTÉNETEK EGY HELYEN ///LITERATURES.GPORTAL.HU///LITERATURES SUBPAGE    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Turbózd fel a kreativitásod! Prémium grafikai források a PNG Tree-n.    *****    Anime tematikájú Cinematic trance zene és látványvilág Arcadia fantáziavilágában és még sok más videó a chanelen    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO.GPORTAL.HU ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU    *****    "TEKERJ VISSZA" - RÉGI KERÉKPÁROK IDÕSZAKI KIÁLLÍTÁSA - BAJA TÜRR ISTVÁN MÚZEUM